Astra g

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

marko993

New member
Evo da i ja predstavim moj auto, upitanju je astra g 2002 godiste, 1.6 motor sa 8 ventila, auto je trenutno u fabrickom stanju sem nekih sitnica, imam neke planove za leto ali otom potom, auto je kod mene od 2012 godine pretrpeo je dosta promena ali je opet u fabrickom izdanjua sa felnama precnika 15'' , evo slicica,

A za leto su tu stelujuci prednji amortizeri, nabavicu pod obavezno znadnje opruge i amorte i felne a za ostatak cemo videti od finansija :D

Djole030

New member
Ajd da budem ja prvi koj ce da komentarise nesto, pre svega dobrodosao u drustvo, a sad posto znam auto uzivo znam da je dobro cuvan i da su planovi odlicni, tako da samo napred :)

marko993

New member
E da zaboravio sam da kazem da sam na autu jos i radio velike intervencije, tacnije radjena je polu generalna motora ( karike, obrada glave komplet, i lezajevi) i menjan je menjac zato sto sam iskrivio viljusku i nije hteo u 4. brzinu :D naravno za sve ovo sam ja kriv ali boze moji, ja sam prezadovoljan autom :D

marko993

New member
Ova tema moze pod katanac, posto me nije bilo dugo a auto je prodat, i tu je novi mezimac, sa novim idejama, predstavicu ga kasnije. :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh