Ar 156 fulvia

Acke156

New member
Sale, a koja to Alfa ne ide ko blesava?:RpS_biggrin:

A to da su kurvice - to stoji. Ali ih zato toliko volimo i mazimo i pazimo, jer znamo koliko mogu da pruže, a tada sve zaboraviš:RpS_love:

Svaka čat kolega, bombonica :D
 

genca

New member
A bre Sale.....
Mnogo ti je ruzna ova tvoja Alfa:RpS_tongue:
A sto voli put po Makedoniji...:eek:
 

elas

New member
Danas sam imao slucaj da je moja zena zakljucala auto i ostavila kljuc u gepeku.Na njen poziv i objasnjenje problema sam rikao kao bik u Spaniji na koridi.Odlazim na mesto nesecnog dogadjaja,rezervni kljuc nemam ali cu ga sutra napraviti...
Gledam je onako tuzno i ne znam odakle da pocnem,ne bih da je ostetim,ogrebem,polomim ali moram da udjem u nju.Ona me je svojim pogledom molila da je ne povredim.Pokusao sam kroz zadnja vrata da zicom utvorim preko rucice iznutra,ali je to italijan napravio tako da je nemoguce.pola sata do sat sam se mucio ,i na kraju sam je otvorio sa obicnom celicnom zicom na vozaceva vrata,bez ostecenja i bilo kakvog lupanja.
I ona i ja smo bili srecni sto je tako ispalo.
Ljudi su me gledali komentarisali,razbi ovo staklo,jeftinije je ili ovo ili ono,ali nisam nikoga slusao samo njoj da ne naudim,makar i ostala tu za sva vremena.
Mislim da sam totalno oboleo od ovog virusa zvanog ALFA ROMEO
 

Viper

Member
Sreca tvoja da si bio smiren, inace bi bilo svasta, dobro je da si na kraju uspeo da je otvoris.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2
 

Zverco

New member
Danas sam imao slucaj da je moja zena zakljucala auto i ostavila kljuc u gepeku.Na njen poziv i objasnjenje problema sam rikao kao bik u Spaniji na koridi.Odlazim na mesto nesecnog dogadjaja,rezervni kljuc nemam ali cu ga sutra napraviti...
Gledam je onako tuzno i ne znam odakle da pocnem,ne bih da je ostetim,ogrebem,polomim ali moram da udjem u nju.Ona me je svojim pogledom molila da je ne povredim.Pokusao sam kroz zadnja vrata da zicom utvorim preko rucice iznutra,ali je to italijan napravio tako da je nemoguce.pola sata do sat sam se mucio ,i na kraju sam je otvorio sa obicnom celicnom zicom na vozaceva vrata,bez ostecenja i bilo kakvog lupanja.
I ona i ja smo bili srecni sto je tako ispalo.
Ljudi su me gledali komentarisali,razbi ovo staklo,jeftinije je ili ovo ili ono,ali nisam nikoga slusao samo njoj da ne naudim,makar i ostala tu za sva vremena.
Mislim da sam totalno oboleo od ovog virusa zvanog ALFA ROMEO
Kako da ne obolis?! Auto ti je avangarda!
 

elas

New member
Bar su kod nekog koga znam pa mi nece biti zao...
Letva lupka i dalje ali nema lufta pa je vozim dok stvarno ne dobile luft,onda cu je menjati
 

MAD SERB

New member
Dobar auto i dobro je da nisam jedini ludak koji više vremena posveti kolima nego bilo čemu drugom (već sam počeo da brinem za sebe, kada ti jedan čovek tj žena kaže nije strašno ali kad ti kažu 20 čoveka staneš pa razmišljaš da li si ti lud ili oni sad znam da je ipak problem u njima :) )
 
Vrh