Alfa Romeo 156 2.0 JTS Selespeed

Viper

Member
Evo da predstavim i ovde svoju Alfijanu, Alfa je presla sad malo vise od 100000 kod mene je oko 2 godine, placena 4400, godiste 2002 od opreme ima sve sto bi rekli full, sad malo slika.



Imam i novije slike ali su malko velike. :)
 

Space

Starosedelac
Urednik
Vozio sam GT-a sa 2.0JTS motorom, po meni najbolji atmosferac od 2000ccm2 napravljen u to vreme. Odlična ti je mašina.
 

Viper

Member
To je standardna tabla za restajling model 156.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2
 

Viper

Member
Moja je restajling, sto donosi drugaciju tablu, dvozonsku digitalnu klimu, stim sto moja ima i xenon farove sa socivima, senzor za kisu, automatsku nivelaciju visine farova, prskalice za pranje farova i mobilni telefon, a sledece unapredjenje dizajna je facelift i restyle.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2
 

elas

New member
Ako ti treba pojasnjenje kako ih ucvrstiti da traju i ne spadaju,vec ima tema na ARCS javi se da ti pomognem,kod mene vec stoje 6 meseci i nisu mrdnule a sistem jako prost i jeftin...
 

Viper

Member
Biće i one jednog lepog dana, uvek nešto preče od sajtni iskrsne i onda neplanski odu pare na to.
 

Bogisha

New member
Mi Alfisti baš brinemo o svojim mezimicama, vidim svi ih peremo, lickamo i održavamo, svaka čast. :) :p
 

Viper

Member
Zadnje sto sam imao od neplanskog ulaganja je bilo sredjivanje prednjeg trapa i letve volana, posle susreta sa rupetinom na putu, sad moram da kupim druge zimske gume posto sam jednu pocepao, ako neko ima Brigestone blizzak lm 25 M+S u dimenziji 205 55 R16 da mu je raspar, mnogo bi me obradovao. :) da ne kupujem neke druge.
Sajtne zamalo kupljene ali eto opet pare treba za nesto drugo.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2
 

Viper

Member
Evo jos koja slika.

Malo sam se igrao sa sprejom. :)



Odmara u hladovini



Distanci od 15 mm i dugi vijsci posle peskarenja.

 

Viper

Member
I jos slika.




Distanc



Gril



Spremno za montazu



I konacno na Alfi







Trenutno su skinuti distanci jer hoce nazad da kaci za rub kad neko tezi sedne pozadi.
 
Vrh