306 iksesi

xen

New member
IC stavljen od Puga 505, samo mora da se promeni raspored ispod haube, ima tu dosta losih resenja trenutno...

Posle dosta sranja sa strujom, povezivanje Ecu Digital Master3 uredjaja na moj racunar, auto proradio konacno kako treba i punim plucima (0.6 bara za pocetak). Cekaju se jos neki dodaci i krece se u mapiranje. Sve std znaci 156ks i 235nm





I malo probe po klizvaom, nerealno proklizava stalno, zimske gume...

[video=youtube;JQarJGyKHXk]https://www.youtube.com/watch?v=JQarJGyKHXk[/video]
 
Poslednja izmena od urednika:

xen

New member
Auto je još uvek u Smederevu, nisam hteo da ga doteram da bi završili ono što je zamišljeno, ovako da sam ga doterao nikad ne bih završio i vozio bih se ovako :) Ako stigne deo do petka, vidimo se :)
 

xen

New member
Da, jezivo kratak ali mislim da cu morati da smislim nesto na prolece da produzim bar prve dve brzine...
 

xen

New member
Nesto ce se smisli, imam 3 menjaca, pa da izracunamo sta je najbolje da se spakuje. Prva i druga su sad jako glupe, sa ovim obrtnim samo vrti u prazno.

Ja sam mislio da spakujem em duzi fd em duzu prvu i drugu, al videcemo sta moze a sta sam ja zamislio xD
 

dusan92

New member
Najduzi dif koji mozes naci je 3.62 iz dvijestopetice,posle toga malo kraci ide u moju 206icu 3.77

inace svaka cast na trudu i ozivljavanju auta,nek je sa srecom nastavak radova pa da pojedemo koju picu u to ime :)
 

xen

New member
Nije tačno sve što piše na internetu :) Pogledaj na grafiku koliko idem u punog 4toj, ni celih 160... Pica uvek xD

Posle dosta zajebancija, izmapiran približno auto, moram da rešim brdo anomalija koje su se javile usput, sajla kvačila koja je skoro gecrk, crevo hladnjaka naslonjeno na interkuler, cevi za interkuler koje nemaju zadebljanje da spreče spadanje creva itd. Pritisak je 0.8 bara, afr 11.6-11.8, igrali se malo sa ALS i LC, moram to da povežem na kvačilo pa da šaltam kao kit car bez puštanja gasa sa plamenom pozadi xD




[video=youtube;EAFrG4b4v6s]http://www.youtube.com/watch?v=EAFrG4b4v6s&feature=share[/video]

Dalje konjaže nema sa ovim diznama, mada sa ovim menjačem i je i ovo baš onako taman :)
 

stevann

New member
prelijep pezo, ne svidja mi se kako stoje 17ice, prevelike su za njega po mom misljenju :)

Srecno sa daljim radovima!
 

pavloVTEC

New member
Brate, uzmi menjac od civica kao sto je moj... D15Z6 motor... Jezivo duge brzine ima.... :(

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2
 

xen

New member
@ stevann
Hvala, po meni mu 17 stoje samo tako, pritom cu sa njima imati trakcije nadam se, ovo je sada apsoludno neupotrebljibo, jos kad padne mrak, pa kao da sam debil hahahha

@ Radoje
Hvala, Boboovci su majstori i po, i dalje ga muce neke gluposti sto je i ocekivano kad se sve pravi, a nemas od koga vidis kako je on to uradio, pa sam se ucis na svojim greskama. I na plin radi sto su pricali da nema sanse sa det3, ali kako neko kaze da ne moze, mi ga demantujemo :)

@pavlov
Bilo bi lepo kad bi mogao hondin menjac na pezoa, kod vas to sve kontra xD
 
Vrh