Toyota celica 2.0 Gti

Rapture

New member
Da, gledo sam u tom cjenovnom rangu i neke japance (Prelude, Celica, neki ludi Civic itd.) ali šestak+RWD... ufff.
 

Djole030

New member
Potrazi m50b25ta da vidis kako urla vanos :) moj se cuo kao nezdrav iso jako dobro (ceca je brza sad ^_^ ) ali rwd je to sto joj fali dok sam ja imao e36 iso je vise na bok nego pravo :D neki drugari sa foruma mogu da potvrde :) ali ceca lezi ubija na mesto kao u sinama da je. :)
 

Rapture

New member
Ja ne mogu na bok previše, nema ovo snage.. samo po mokrom :D Ali da Celica odlično leži vozio sam onu od frenda što sam spominjo, baš to što kažeš ko po šinama. To mi fali kod Hyundai Coupea, ko tacna je bio nema ljuljanja :D
 

Djole030

New member



Malo se igrao sa usisom, vidljivih poboljsanja-pogorsanja nema sem zvuka na usisu koj je bas sad doso do izrazaja.



I par slika onako bez veze slikanih :)
 

Djole030

New member
Pre neki dan peh, naime gde god da stanem vidim baricu od ulja ispod cece,podignem haubu vidim poklopac zubcastog kajsa mokar i odma pomislim na najgore moguce solucije, puko dihtung glave puko blok i tako to :) medjutim rasturim ja sve to vidim da ulje curi na semeringu pumpe za ulje, danas skinem to zamenim pumpu za ulje i zamenim zubcasti kajs da nebi vracao stari koj je preso 25000km.





I samo made in :)
 

Djole030

New member
Bas retko mi se desi da imam to zadovoljstvo da putujem sam, a kad se to desi onda nemam vremena za snimanje ^_^
 

dropac88

Moderator
Sad vidim slike sa nezgode, moja zena prosla isto, povukla volan da ga ne udari i popne se na bankinu, sjebe mi felnu, nije bilo nedelju dana pre toga da sam ih sam farbao, srecom ostalo je samo na felni,nista ozbiljnije
Ja takvima ne izbegavam, neka se sami misle i cesu po glavi, osiguranje ce isplatiti stetu,ovako ti sjebes svoj auto on frajer fino produzi svojim putem
 
Vrh