Toyota celica 2.0 Gti

Djole030

New member
Pa ja krenuo nesto do grada i nailazim na raskrsnicu u kojoj imam pravo prvenstva pogledam nailazi beli jugo, medjutim on nije gledao i pravo u mene ja da ga ne udarim direktno pobegnem desno i da je on u nekom momentu prikocio nista se nebi desilo ali on me je iseko tako da sam morao ili u njega ili u bankinu , a bankina mi je delovala manje bolno i tako :S
 

Djole030

New member
Zamenjene gume napred, stavljene Goodyear eagle ventura, zamenjen amortizer, auto se vozi svakodnevno i kako je doslo ovo lepo vreme sve se vise pokazuje da ono od zimus nije uzalud :)
 

Djole030

New member




Taj ponedeljak se bas oduzi na mesec dana ali posle svih atesta i svih prepreka on the road again :) i "nisam" imao vezu za tablicu :D
 

Djole030

New member
Danas bili malo u voznju pa napravili mali snimak, izvinite zbog losijeg kvaliteta posto je snimano telefonom :) @Rapture obecao sam :)
[video]https://youtu.be/pwf6EJwZgCQ[/video]
 

Djole030

New member
Nas 4 u autu plus torbe u gepeku 40 stepeni napolju uz brdo ja sam zadovoljan :D a deonica je super da je malo blize meni bilo bi jos bolje :D
 

Rapture

New member
Uh jbt, benzinci dosta fasuju kad ih se nakrti kilažom, kako onda ide kad si sam :D ima kod mene ovdje blizu jedna slična cesta, ali nije to neka ekstra uživancija sa mojih 100ks..
 

Djole030

New member
Pa nema mnogo obrtnog zato se dosta oseca teret :) a kad sam sam ili kad nas je dvoje a da je ostalo prazno ide kao zver :) a mozes da uzivas i sa 100ks ja sam nekad vozao 85ks i bilo mi je super das pun gas i ne pustas :D
 

Rapture

New member
Znam, baš zato :)
Da da zabavno je ali nakon što probaš 300ks otvori se apetit :D Kroz nekih god dana se planiram dokopat 325i 190ks, ali vidit ćemo oće financije dopustit.
 
Vrh