Predstavite se

bojan56

New member
Pozdrav svim članovima. Zovem se Bojan i iz Zagreba sam. Volim automobile odmalena a preferiram njemačke. Trenutačno vozim BMW 530xd 2008g. i vrijeme je da ga mijenjam .Imam nekoliko dilema pa mislim da ćete mi pomoći u tome, ipak ste Vi specijalizirani forum. Pozdrav.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Prodao sam ga i kupio novi automobil, za promjenu SUV švedske proizvodnje Volvo xc60



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Manda

New member
Aleksandar 28 iz Kikinde, gastoz neko vreme, u potrazi za prvim bas mojim cetvorotockasem, tako i zavrsih ovde. Vjse o tome vrlo uskoro :)
 

DzoBro

New member
Pozdrav ja sam Nikola,i nov sam u svetu automobila,ali sam poceo jako da se interesujem i jako me zanima.Iz Blaca sam.
 
Lijep pozdrav svim članovima foruma i ljubiteljima automobila,

Ja sam novi član foruma, i ovim putem vam se želim predstaviti. Naime, moje ime je Lucijano, i dolazim iz BiH, a trenutno živim i radim u Njemačkoj. Želio bih vam predstaviti svoj YouTube kanal na kome objavljujem auta koja sam snimio, kako u BiH, tako i u Njemačkoj. Ima jako mnogo polovnih i novih automobila i vjerujem da će vam se dopasti te ukoliko ste zainteresirani molio bih vas da se pretplatite. Nadam se da nije previše :)) U prilogu vam ostavljam link jednog videa da pogledate i procijenite. Sve pozitivne kritike i prijedlozi su dobrodošli.

https://www.youtube.com/watch?v=43iQ_4TeKBY&t
 

testdrive

New member
Pozdrav drugari!
Moje ime je Marko, iz Beograda sam, 24 godine...
Glavni razlog sto se prijavljujem na Vas forum je zbog toga sto uskoro startujem svoju youtube i (nadam se TV) emisiju o automobilima.
Emisija ce se zvati TestDrive i zamolio bih Vas sve, posto ste ljubitelji automobila da me podrzite i pomognete.
Ja sam tu za Vas takodje ukoliko Vam nesto treba!
Veliki pozdrav i nadam se lepom druzenju! :)



 
Poslednja izmena:

Zentorno

New member
Nadimak mi je Zex, veliki sam ljubitelj četvorotočkaša, posedujem Celicu T18 (model iz 1993), a na forum sam naleteo na guglu :D
 

mikicar

New member
Pozdrav svima, Miki 85. godiste, Sr. Mitrovica. Na forum naleteh dok sam trazio stranice gde bih se mogao posavetovati u vezi sa kupovinom polovnjaka. Nesto sam vec pikirao, od prijatelja dobijam dijametralno suprotne savete pa se nadam da bih ovde mogao saznati nesto novo sto bi mi pomoglo u odluci :). Zivi i zdravi da ste.
 
Vrh