Passat 3c Variant 2.0 TDI DSG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Manja

Member
Evo da i ja predstavim mog Paju.
Paja je 12/2005 godiste, motor je 2.0 TDI od 140Ks uzeo sam ga sa 100000km predjenih i sad imam 183000Km.
Oprema je Highline, menjac je DSG sestostepeni, ima dva akumulatora jedan u masinskom prostoru a drugi je u gepeku i on se dopunjava solarnim panelom u siberdachu, tu je i navigacija,tempomat,podizaci stakla,kozna sedista sa grejacima,Xenon farovi i kisobran u vratima(neispravan):RpS_thumbsup:
Felne su Tomason TN4 7,5Jx17
Za sad je OK, ja sam zadovoljan, od kvarova je imao samo vodenu pumpu za vebasto i plivajuci zamajac se cuje prilikom gasenja motora, zamajac jos nisam zamenio, al cu morati skoro.
Menjao sam mu i diskove i plocice...sad su na njemu ATE diskovi i ATE keramicke plocice.
Na moju veliku zalost nije imao fabricke xenone, pa sam morao sam da ugradim druge orginalne farove kao i automatsku nivelaciju, i drugi branik sa prskalicama.
Volan je radjen u beogradu kod Sove, i to bi odprilike bilo to, a sad par slika mog PAJE.

Poslednja izmena od urednika:

Joca

Moderator
Ovo je auto u kome je uloženo puno para, truda i ljubavi.
Ovo je jedan od boljih passata za koje znam... :palcevi

Manja

Member
Hvala Spacemaster, trudio sam se da ga maksimalno utegnem...a da ne izgubi fabricki izgled.

Poslednja izmena:

Manja

Member
Ova prva mi je ok, moracu da vidim kako to izgleda na Passatu, dok je ova druga po meni vise orijentisana ka limuzini, za karavana je nekako previse nadrkana, ipak je to karavan...a ja sam vise orijentisan ka eleganciji.

Manja

Member
Hvala,hvala.
Pozdrav Milose.:pivo

Danas je Paja dobio zimsku obucu i sad mi zgleda ko bicikla...:RpS_biggrin:

Click

New member
Lep ti je auto, ima bas lepu opremu.. Samo zameni kisobran..:RpS_biggrin:
Tomason felge su extra, i izgled i kvalitet. I dobra je fora sa siberom i baterijom u gepeku.
Zanima me kada si ugradjivao ceo set sa xenonima, da li si stavljao i senzore prednje/zadnje osovine?
I kako u Nemackoj gledaju na aftermarket xenone u farovima sa socivom recimo? Da li van tehnickog proveravaju autenticnost xenona.. Sorry na offtopicu..

Joca

Moderator
Nije uopšte off, tema je vezana za auto...
Sada kada ti bude pisao šta je sve menjao da bi bilo po PS-u, izgledaće kao roman... :RpS_biggrin:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh