ovo je moja TESTERA

pejo

New member
kao što sam rekao u predstavljanju vozim alfe dugi niz godina i zašao sam im pod kožu a i one meni.
ovo je moja testera
RED BULL ,modifikovana makina za svaki dan

za početak da kažem da je motor u njemu klasičan 1,9 jtd ništa posebno i auto je 2000god,vozim ga nekih 5 god i neznam oću li ga prodavati.nekako smo srasli ja i on kroz ovaj period.e sad na autu su radjene velike modifikacije koje se sa spoljne strane još toliko nevide.

idemo redom
-motor
........... stavljene veće dizne i veći turbo sa promenljivim geometrijom,chip by safe chip,skinuti svi katalizatori i na turbu napravljena veća cev . mnoogo veća. u planu zamena map senzora, kompletan usis,veći IC, itd al to sl godine.

-vešanje
.............eibach spuštene opruge -30mm,u planu prelazak na gewinde-otom potom i to dogodine

-enterijer
.............ubačena MOMO crvena koža,naslon za ruku,kožne obloge ručne i menjača,,crni satovi,gta kožni volan,komande na volanu,komplet led osvetlenje u crvenoj boji u tabli,u kolima komplet led svetla,kako napolju tako unutra,ubačen srednji most iz restailing modela,sportske papučice sa odmorištem za nogu,parking senzori,el retrovizori,4x el prozori,zatamnjen 70%,muzika alpina,uskoro blaupunkt,tunel za skije ima još štošta da se doda al otom potom

-exterijer
.............bi xenon projektori + led dnevna svetla,GTA letnji set + MOMO zimski,led osvetlenje tablice,grill kompletno prepravljen i modifikovan,na proleće stavljam kompletan body kit GTA,sajtne prednji i zadnji branik,stoji i čeka lepe dane.

za sad toliko, možda sam neke stvari i preskočio.Auto me služi odlično zasad a za posle videćemo.Imam i nekog old timera koji sad oduzima veću količinu para pa smo ovu testeru stavili u stranu

:fiufiu::fiufiu:

Poslednja izmena:

darkbgd-po

New member
pa mora biti testera kad je vozi drvoseca hahhahahahha

sala mala....

Pejo je cist primer kako treba da se cuva i odrzava alfa romeo:)

Bogisha

New member
Rado bih ih meto na moju Alfu.

Kako crvena koža, a ostao volan crn!? Idi vidi na mojoj mezimici volan. :RpS_thumbsup:

odličan auto :)

pejo

New member
prelazimo na zimski set felni,svima dobro znan čika MOMO et 35 7,5j 16"

Poslednja izmena:

BladeBG

New member
Ta boja retko kom auto ne stoji vrhunski. A meni nazalost do sada nijedan auto nije bio te boje.:RpS_sad:

Zoranic MNE

New member
Odlicna je Alfa! a na boju sam ljubomoran :)

unutrasnjost bez greske,jedino mi se ne svidja crvena koza oko mjenjaca,bolja bi bila crna mislim...

pejo

New member
pa pravo da ti kažem prvo sam stavio tu oko menjača pa posle god dana ceo enterijer.al razmišljao sam da stavim sive boje kožu da sde slaže sa konzolom al videćemo još.sad sam u poluosovinama i ostalim tricama.menjam krstove za zglobove iz 2,4jtd pa će mo videti kako će to fercerati.Posle idem na kočnice i jači remap itd itd...

Vrh