Honda crx mk1 mali zvrk :)

Djole030

New member
Epa ljudi imam jednu prinovu u kuci :D naime jos jedna japanska legenda CRX mk1
sa ZC motorom (jako retka kombinacija) auto me je jos test voznjom odusevio, s obzirom da sam imao crx mk2 znao sam sta da ocekujem ali ovo je jedan pravi mali karting, slike ce biti uskoro :)

Space

Starosedelac
Urednik
Malo uljuditi prednji branik (zameniti) farove takođe, i ne bih kozmetički ništa dirao. Kaži mi koji su planovi za dalje? :)

Djole030

New member
Far mi stize prekosutra vec je narucen :) branik ce da se sredi i ima jos par sitnica koje se bas ni ne vide na slikama ali meni bodu oci. Planovi da se dovede mehanicki u perfektno stanje i da bude brza nego fabricki :D

Djole030

New member
Pa planiram neke prerade oko motora, moram malo glavu da cackam :) skraticu prenos stavicu diff od sohc motora 4.25 final drive dok je ovaj 4.0 verovatno cu da radim nesto oko ecu-a i jos nesto da olaksam nesto prosrim i tako :D

Djole030

New member
Na autu se uveliko radi, za sad ispravljamo stvari koje su prosli vlasnici odradeli :) naime auto je jedno vece iz cista mira izgubio pritisak ulja i izgoreo 4. leteci lezaj na radilici ali sva sreca video sam i cuo na vreme sta se desilo pa ga ugasio i nisam ga vozio tako da nista vise nije nastradalo, pumpa za ulje je povukla neku prljavstinu iz kartera i izgubila pritisak, ovih dana stizu delovi da se motor nanovo sklopi, kupljena je pumpa benzina, far i odradjeno je jos par stvri, uskoro opet na putu :) evo i par neki slicica i slika lezaja koji je nastradao :)

Djole030

New member
Auto 90% sklopljen, juce je upalili radi lepo, danas da zavrsim menjac i jos neke sitnice i test drive. :)

Djole030

New member
D16a8 131ks isti motor kao d16a9 136ks samo sto ima cat i drugaciju izduvnu granu od njega (moj nema ni cat a i izduvna je druga :D )

Vrh