Honda civic - Rupa bez dna...

Shikamaru

New member


i evo trenutnog zvuka :D
koliko god to kamera moze da prenese...

[video=youtube;ZAekXlNjRek]http://www.youtube.com/watch?v=ZAekXlNjRek&feature=youtu.be[/video]
 

MAD SERB

New member
Lepa zujalica nema šta baci katalog sa bojama i ostavi je ovako, zvuk do jaja pa si verovatno na kontu njega (sa ovakvim zvukom muzika je suvišna) pare planirane za ozvučenje dao na jednu promenu boje (mala šala samo peglaj)
 

Shikamaru

New member
dodje prolece pa ajde da opicimo i koju fotku.... a i pale su neke "manje" dorade ;)









kada se registruje auto bice jos fotki :RpS_rolleyes:
 

RadojeIBRS

New member
Da bas su "manje" :D e ali screamer :3 ja i kole pricali jos sat posto si otisao o screameru xD kao ludaci neki xD
 

Rapture

New member
Majko mila što mašina dobro izgleda :D Kad vidim prvu sliku u temi prije nego što kliknem da prebaci na zadnji post, skužim koliko je truda uloženo u auto. Svaka čast stvarno.
 

Stevan

New member
Zanimljiva masina :)
koliko te kostala ugradnja turba? koji pritisak guras? koju snagu sada motor ima, mozda neki dyno rezultat?
 

Shikamaru

New member
jao svi me prvo pitaju za cenu :D mene nije to kostalo zato sto sam 95% delova dobio, sakupio... auto se vozi na 0.4-0.5 a o samoj snazi jos nista ne znamo jer mapa nije full zavrsena a valjke cemo sigurno posetiti kada to bude finisirano tako da ce i tada biti dyno rezultat ;)
 
Vrh