Civic EK4 B16A2 koja je vec prebrza za baku da je vozi do pijace i nazad :)

pavloVTEC

New member
Dame i gospodo, da predstavim novi prevoz, tj. vise zabavu nego prevoz :)
Auto je 1996. godiste, motor poznat pravim ljubiteljima Honde, B16A2 VTi...
Auto je limarijski u dosta losem stanju, ali zato mehanicki nema bas nikakvih mana, osim malog 'slinavljenja' na dekli ventila...
Enterijer je bukvalno kao iz fabrike, sve na svom mestu i sve funkcionise.
Sta da vam kazem, onih 160 veselih konja sto ima me iznova i iznova odusevljavaju...
Koga sta zanima neka pita, evo nekih slika ;)
















 

pavloVTEC

New member
Prvo u planu je spustanje automobila, pa posle zime sredjivanje kompletne limarije...
Znaci od peglanja neravnina, do kompletnog farbanja auta.
Usput cu zatamniti stakla, verovatno nabaciti xenon osvetljenje, srediti malo motorni prostor i ako ima jos nekih sitnica, i to srediti...
Felne ne verujem da cu menjati, fabricke su i poprilicno retke, tako da sam srecan sto su na kolima, mada ako nalete neke ultra ili superleggere, ne verujem da cu ih zaobici :)
Gume moram da menjam, posto su zimske trenutno na felnama, ali to naravno kada prodje zimski period, taman ne moram da se bacam odmah u trosak za kupovinu istih :)
Sve u svemu, bice to jedan clean autic, bez ikakvog viska plastike i ostalog kiceraja...
Najvaznije mi je da je auto mehanicki ispravan, a sve ostalo ce doci na svoje mesto veoma uskoro :)
 

Space

Starosedelac
Urednik
Ma može, samo nek drugar dođe da je predstavi u novoj temi jer ti je ta tema zatvorena, a mi na FB-u promovišemo samo automobile članova čije teme su otvorene a automobili nisu prodati... :)
 

ABF

New member
Jako mi se svidja ovaj Civic, drugar je imao generaciju pre, isto VTi, isao je kao budala... :)
 
Vrh