Biciklizam

Biohazard

Banned
Cini mi se da sam procitao negde da ima clanova koji vole planinski biciklizam . Razumem da je forum za automobile velikom vecinom , ali eto , bar da se okusam . Mozda ima meni slicnih , pa neka se jave :RpS_smile:
Posto admin rece da mora da se predstavi auto koji ja nemam ... haha :) ,evo ja cu ovu temu iskoristiti za MTB . Nije neka slika , ali nadam se da se moze videti . Mada kada bolje pogledam , ovo je moj "auto'' jer sa njim cak i u skolu idem svakodnevno :RpS_biggrin:

Moze i jedno nagradno pitanjce :D . Koliko je sivi bike star ? Kladim se da 90 % ljudi nece dati tacan odgovor ;) .

Biohazard

Banned
Pa blizu :) . 9 godina , mada mislim da izgleda kao nov . Svojski se trudim da ga cuvam jer mi mnogo drag :RpS_love:

Biohazard

Banned
Slabo se ja razumem ali evo pokusacu : 21 brzina , prednji i zadnji amortizer , shimano menjac , retrovizor , blatobran , felne 26 , gume continental Xking 2.2 i valjda je to to . Svetla moram da menjam pa ih jos nema . Jos sam u potrazi za njima . Uvezen iz austrije 700 eura .

The Punisher

New member
Slabo se ja razumem ali evo pokusacu : 21 brzina , prednji i zadnji amortizer , shimano menjac , retrovizor , blatobran , felne 26 , gume continental Xking 2.2 i valjda je to to . Svetla moram da menjam pa ih jos nema . Jos sam u potrazi za njima . Uvezen iz austrije 700 eura .
21 brzina=sedmofaz

shimano je marka koja pravi na stotine menjaca :)

koji amortizeri :)

felne imaju marku :)

bez ljutnje, ali mislim da te neko zestoko osisao ako si ovo platio 700 evra, ovaka bajs nov moze da se nadje za 250-300 evra ( i pre 9 godina)

@Djole, imas moju temu pa pisi tamo :)

Biohazard

Banned
Pa cene se tamo krecu u tom rasponu . U Capriolu su mi prosuli istu filozofiju i dali mi da probam da sednem na slicnog . Nije mi to to . Uopste nije ni blizu udobnog kao Explorer .
Sto se marki tice i delova u detalje , ja to slabo znam , tako da cu ti tesko reci precizno ... Felne su Shining Etrto 559x18 ,verovatno duple felne . Za menjac ne znam , amortizer ne znam . Prosto receno neobrazovan u tom polju :RpS_blushing:

The Punisher

New member
No frks, samo ako te biciklizam interesuje treba da se malo upoznas sa pojmovima, markama i modelima, da kad budes hteo nesto da menjas ili da kupujes sledeci da te ne osisaju:)

Biohazard

Banned
Ako cemo iskreno nisu osisali mene nego caleta :RpS_lol: . Ja sam ovim bajkom apsolutno zadovoljan i ne bih ga menjao nizasta na svetu :D . Interesuju me i biciklizam i automobili samo jos nemam auto nazalost :( . Sto se terminologije tice , od nje odustajem zvanicno ! U servisu mi rekli sta koja oznaka znaci ali nista ja to nisam povezao . Drnde-mrnde tamo-vamo i zbuni me skroz :RpS_lol: ! Kada te nesto nece onda te nece ...
Predpotstavljam da ovde nema clanova koji vole MTB ... Propade mi ideja za to :/ . Sve u svemu lepo smo se ispricali Punisher i bas mi je drago sto si obisao temu :) .
P.S. Jeste off-topic , ali ti je stilo mnogo lep ! :RpS_love: . Od ovog bi slikao jedno 20 slika sigurno !

Space

Starosedelac
Urednik
Ja imam jedno profi sobno :D verujem da ćeš i ti manje isti da koristiš čim dođeš u posed jednog 4-točkaša :D

Mihailo

New member
Ja volim MTB ,do prosle godine nisam silazio sa bicikle...ali onda sednes na motor i tu silazenja nema..:D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Pranja

New member
Biohazard, ja doista ne znam tko ti je rekao da je Xplorer dobra marka. Oni su smeće jednako kao i taj Capriolo.

Ako hočeš dobar MTB traži nešto od slijedećih brandova: Fuji, Nakamura, Marin, Cube, Merida, Cannondale, Kona, Trek, Norco, Specialized, Giant, Haro, KTM, Author, Focus.

Od ove smećadije tipa Xplorer, Atlantic, i ostalih žnjblj brandova bježi glavom bez obzira, poginut češ.

I da, nisi specificirao što te od MTB-a zanima-hardtail ili Full suspension? Koju točno klasu tražiš? DH, AM, XC(downhill, all mountain, extreme climb)?

Biohazard

Banned
Ma kakvo smece ? :D Jedan kvar nije imao za ovih 9 godina , a kada ide, rupe ni ne osecam pod tockovima ! Sto je mene tice ja ostajem sa njim ;) . Ispravka : nije Xplorer , nego eXplorer . Marka je potpuno drugacija , i prave se samo u Austriji .
A ti Mihajlo ako iz Bg , ja za leto planiram na Avalu bike-om , pa ako si za, mozemo se naci . Jos se trudim da skupim drustvance :D

Poslednja izmena:

ARMNE

New member
Evo ga i moj bajk.Radi se o Scott-u 40,model za 2011 godinu.Mnogo dobar bajk

[video=youtube;5ArlE82EkZA]http://www.youtube.com/watch?v=5ArlE82EkZA[/video]

Pranja

New member
Ma kakvo smece ? :D Jedan kvar nije imao za ovih 9 godina , a kada ide, rupe ni ne osecam pod tockovima ! Sto je mene tice ja ostajem sa njim ;) . Ispravka : nije Xplorer , nego eXplorer . Marka je potpuno drugacija , i prave se samo u Austriji .
A ti Mihajlo ako iz Bg , ja za leto planiram na Avalu bike-om , pa ako si za, mozemo se naci . Jos se trudim da skupim drustvance :D
Ok, imaš pravo-pomiješao sma brandove. Ali ostajem pri tome da je bajk krš. Za taj novac (iako smatram da si za njega dao 100 € a ne 900 €) si mogao kupiti pošten bicikl.
Jer tko god da te uvjerio da je taj bicikl dobar, nije ti prijatelj.

A koliko vidim na netu, od Austrije s tim biciklima se ne spominje ni A-izgleda da se prodaju smao u Srbiji.

Vrh