Alfa Romeo 147 1.9 JTD

djole155

New member
Evo novog Alfa Romea,otisla 155-ica:D 147 1.9 Jtd 2001.godiste,distinctive oprema(kozna sedista,volan,rucica menjaca,digitalna 2-zonska klima,abs,asr,12 airbag-a,4xpodizaci,el.retrovizori).Auto kupio u roku od par dana(u julu),prvu koju sam izdvojio na oglasima da odem da je pogledam sam i kupio.Pregledana kod Tome iz Resnika,dao zeleno svetlo i moja je:RpS_cool:kilometraza 200000km,uradjen remap 2 dana po kupovini,zatvoren egr,uradjen straight pipe,eibach opruge sa 156 V6 i 2.4jtd.Sa remapom sa prezadovoljan,vozam se nekih 7000km,bez ikakvih problema,safe-chip mapa.evo malo slika i jedan video

[video=youtube;rI-HjSdARXY]https://www.youtube.com/watch?v=rI-HjSdARXY[/video]

M_M

Active member
Nekom se eto hoće da prva koju odmeri bude prava... :)

Odlična oprema, prave felnice, a sa remap-om mora biti da baš dobro bije...

Uživaj!

djole155

New member
Nisam merio snagu,ali sam merio ubrzanja i medjuubrzanja.Izmerio sam 0-100 8.1-2s,80-120 4-ta 5.5s i jos neka merenja ali ne mogu da se setim sad.Uglavnom sam dobio poprilicno,koliko tacno nije ni bitno,na putu se pokazalo da je ozbiljno povecanje.Imam kasnije u planu da stavim turbo sa 16v jtd-a i interkuler od iveca,da dodjem do nekih 170ks,preko ne bih ni isao jer kako je krenulo,uskoro cemo i sa trotinetom morati da pazimo na ogranicenja brzine i kamere.E da,potrosnja se krece izmedju 4.5 i 8L posle remap-a,sa fabrickom mapom nisam odvozao ni pola rezervoara pa neznam koliko bi trosila:RpS_biggrin:

elas

New member
Odlicno,svidja mi se...sa safe mapom nema greske proveren covek zna posao kako treba.

Vrh