a3 TDI power

Zoranic MNE

New member
haha bas sam prije neki dan mislim na tvom nalogu vidjeo sliku Audi-a, i sve sam trazio temu o njemu :)

fantastican je,bas mi se svidja, tockovi su pun pogodak! nije los taj fazon sa pogresnim znakom na cepovima, valjda ima neki naziv za to kad se stavljaju tockovi mocnijih auta a ostavi se znak istih?

EnricoAdams

New member
Super sredjen auto i ova boja je sjajna. Taman da tu potrebnu notu zivosti koja mu treba, pogotovo sto je ova generacija malo dosadnjikavo dizajnirana

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Space

Starosedelac
Urednik
Stvarno super sređen auto. Gde si radio kožu na volanu i koliko si zadovoljan urađenim?

fosill

New member
haha bas sam prije neki dan mislim na tvom nalogu vidjeo sliku Audi-a, i sve sam trazio temu o njemu :)

fantastican je,bas mi se svidja, tockovi su pun pogodak! nije los taj fazon sa pogresnim znakom na cepovima, valjda ima neki naziv za to kad se stavljaju tockovi mocnijih auta a ostavi se znak istih?
pa to je tzv. german stil po meni najbolji taj pravac sredjivanja auta

fosill

New member
Super sredjen auto i ova boja je sjajna. Taman da tu potrebnu notu zivosti koja mu treba, pogotovo sto je ova generacija malo dosadnjikavo dizajnirana

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
pa jest na suncu je bas fantasticna , razmisljam o tome da ofarbam pragove i donje djelove branika u boju auta ...

Vrh