200sx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Space

Starosedelac
Urednik
Bratic samo strpljivo. Doci ce sve to na svoje. Jbg za ovakve nazovi projekte tesko je proceniti koliki su troskovi. Ti si presao veci deo puta, nemoj nam sad odustajati. :)
 

Space

Starosedelac
Urednik
Ma slažem se, međutim čovek ne ide na loptu samo da se kotrlja, uložio je dosta truda, i verujem kad ga dovede u ispravno stanje da tu neće stati.
 

Milos CTS

Moderator
Kao i svi ljubitelji automobila želi da auto bude 100% ispravan i u tip-top stanju, ali ga Marfi ubi ove godine
 

Wulle

New member
Marfi me je ubio kao vola :/

Jebeno je sve sto je moglo polazilo naopako i nisam odustajao vec nastavljao. Motor smo doveli u bolesno dobro stanje jer je sve radjeno u ps-u i ispostovao sam sve savete koje sam dobio po pitanju ovog motora maksimalno.
Kostalo je sve Boga oca ali nemam nameru vise da se majem iako je kvar mizeran (semering od 300din)
Baksuz je ucinio svoje i auto ce biti prodat 99% jer je vec dogovorena trampa. Nadam se da ce sledeci vlasnik imati vise srece , tj da ce zameniti taj semering i slatko se navozati.
p.s. nije bas dovodjenje auta u fabricko stanje, jer je mnogo toga nakalemljeno van standarda na motor, no nije bilo potrebe bas o svemu pricati :)
 

Wulle

New member
Sad odmaram a tome ću kad se vratim da razmišljam (ne daje mi se nissan posle svega uradjenog ali ne pitam se samo ja)

Ko će na pivo? :D

 

MAD SERB

New member
Skloni se sa sunca, zagoreces ko taj u sredini, trazice ti licnu kartu da te prime u kucu kada se vratis... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh