200sx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stevan

New member
Ti to po ogranicenjima samo testiras :p

Nek ide neko kolima iza tebe i kad das gas drugom neka gleda u auspuh da ti na visokim obrtajima, preko 5k ne izlazi blago crn dim iz auspuha, ako izlazi onda previse goriva.
Mislim ako moze da te stigne :p

Wulle

New member
Raskupusaću ga u toku nedelje već.
Ide veliki servis
čišćenje hidropodizača
Štelovanje paljenja
I tek skoro sam saznao da auto na kompu ima samodijagnostiku, stoga ću ga celog proveriti kako treba i nema sklapanja dok ne bude to to >.<

Wulle

New member

Delovi stigli, vreme je za rock'n'roll ^^
p.s. kao što se vidi iz priloženog samo markirane stvari volimo :D

Poslednja izmena:

Wulle

New member
Nije najs, ipak ostaje bez goriva na visim obrtajima zato nece da ide, morace mapa da se radi i imam dve opcije a obe su papreno skupe za mene dakle teram lagano dok ne smislim sta cu

YUgisa

Member
Jel su svecice bele boje? Probaj da ga vozis u visim obrtajima i onda ga ugasi pa pogleda, ako je svecica bela, svetlo siva onda je smesa siromasna, ako je svetlo braonska onda je onako ekonomicna, ako je tamnije braonska onda je bogata, ako je vec crna i garava onda je prebogata i ima viska goriva.

MAD SERB

New member
rekoh ti ako ces turbo B234R i nema dalje...javi se kad dodjes...propustio si Roling Stones ali cemo naci nesto...

Stevan

New member
To na svecicama se vidi samo u zadnjih 5 min voznje. Ako si ga vozio na nizim obrtajima tih poslednjih 5 minuta ne mozes nista videti po svecicama jer tu mozda ima dovoljno ili cak visak goriva... Zgazi ga, stani pored puta i skini svecice i vidi. Ako ces vec tako da pokusas da vidis kakva je smesa, nije bas precizno ali moze da posluzi kad nema drugacije.

Wulle

New member
Jaooo seme mu jebem, samo što smo ga spakovali i curi ulje na semiringu bregaste a ne pada mi na pamet opet da ga rasturam, jedina stvar što nismo zamenili i eto ga -.-
Dolivaću ulje neko vreme pa kad me ne bude mrzelo rešiću ga a u pm

Wulle

New member
Ipak smo morali da ga rasturimo opet i uspet proverili semering radilice koji je nov stavljen pre 250km kad i tamo ima šta da se vidi...

A uzrok problema navodno zaštita semeringa koja ovog ide u višak delova!

Ujutru uzimamo sva tri semeringa, menjamo sve to i pakujemo opet, jebeno nema šta drugo još da iskrsne jer je sve novo -.- Ako ipak pođe nešto naopako, šibica u rezervoar mu definitivno ne gine

Wulle

New member
Dakle ovako...jutros zamenjema sva 3 semeringa, spakovano sve auto radio kao sat a onda protokomer i onaj save mod, proverili sve al dzaba. Spakovah stvari jer sam morao na put da bi nakon sto km na sred autoputa izbio semering na radilici opet i ostavio me u pola noći. Sreća je što sam odmah osetio miris i stao na prvoj pumpi pre nego što je iscurelo svo ulje iz njega.
Uglavnom živaca više nemam za ovaj auto.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh