200sx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stevan

New member
Najbolje da imas wideband sondu i merac odnosa gorivo/vazduh, tu bi video sta je i da li je gorivo u pitanju. Da je moj auto ja bih probao prvu i drugu sa otkacenim vakumom sa regulatora pritiska goriva tad bi dizne trebale manje goriva da bacaju. Mada tu ima druga strana, ako nije u pitanju visak goriva nego manjak a ti mu jos dodatno smanjis gorivo moze problem da ispadne, manjak goriva na turbo motorima nikako ne valja.

Wulle

New member
Snimiću ovih dana, nemam ništa od tih merača osim boosta i pritiska ulja koji nije ni povezan čak.
Pričao sa ljudima koji rade u Nissanu i traže da im ostavim auto nedelju dana da ga našteluju ali nešto ne gotivim to ostavljanje automobila kod majstora pa ću sam rešiti problem preko leta.
Servis manual od 900 strana pa natenane jedno po jedno :D

Wulle

New member
Aftermarket neki fensi ^_^
Mada se iskreno razmišljam da uzmem stare cajgere od lade ili nekog traktora jer su oni 100% tačni za razliku od ovih fensi gluposti

YUgisa

Member
Moze da se uzmi samo unimer i nakaci na lambda sondu i izmeri se koliki je napon odnosno kakva je smesa.

Wulle

New member
Ma skida se fabricki davac i kacim njegov, povezivali smo ga vec na prvom paljenju nego ga nisam nakacio jer nemam nosace za satice -.-
YUgi fala na informaciji, probacu :)

Wulle

New member
Da je do turba imao bih problem u svim brzinama :)
Detalje ne znam, uglavnom smislićemo nešto.

YUgisa

Member
[video=youtube;unIq99i2GE8]https://www.youtube.com/watch?v=unIq99i2GE8[/video]

Nije neki snimak ali ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh